Штрафи за порушення ПДР (в т. ч. штрафи відеофіксації)
(в тому числі штрафів відеофіксації зафіксованих в автоматичному режимі)
Успішних оплат
116 609Остання оплата: 22 годин тому
- Де оплатити штрафи?
- Як оплатити штраф ПДР
- Що буде якщо не сплатити штраф поліції?
- Чи можна оплатити штраф зі знижкою 50%?
- Чи можна оплатити штраф частинами?
- Як перевірити оплату штрафу?
Де оплатити штрафи?
Отримали повідомлення про порушення ПДР? Сплатити штраф онлайн в Україні — швидкий і безпечний спосіб розв’язати проблему. Умови оплати через сервіс онлайн-платежів iPay.ua:
- для здійснення платежу знадобиться картка Visa, Mastercard або ПРОСТІР будь-якого банку, що працює в Україні. Перевірте наявність потрібної суми на картці та дозвіл виконувати фінансові розрахунки в інтернеті;
- зарахування коштів відбувається миттєво. Гроші надходять на рахунок держскарбниці України за лічені хвилини;
- оплатити штраф ДАІ (ПДР) можна тільки з комісією. Розмір комісії ви побачите ще до підтвердження платежу. Водночас комісія iPay.ua може бути нижче, ніж при оплаті через касу банку;
- відразу після сплати ви отримуєте квитанцію на свій email. При реєстрації на сайті квитанція автоматично зберігається в особистому кабінеті. Квитанція — офіційний документ з печаткою, який є підтвердженням того, що ви все оплатили.
Цілодобова служба підтримки за телефоном 0 800 60 11 60 відповість на всі запитання, якщо вони у вас виникнуть.
Як оплатити штраф ПДР
Економте час на здійснення платежу і переказ коштів — вибирайте оплату штрафів ПДР через сервіс iPay.ua!
На сайті можна погасити будь-який вид штрафу, отриманий за порушення встановлених правил дорожнього руху — як виписаний особисто поліцейськими, так і сформований автоматично після фіксації правопорушення камерами відеоспостереження.
Як оплатити штраф ПДР:
- У відповідній графі у верхній частині сторінки введіть номер і серію постанови. Або впишіть дані іншого доступного вам документа (наприклад, водійське посвідчення, паспорт, свідоцтво про реєстрацію ТЗ). Система автоматично підтягне актуальні дані для успішної оплати.
- Введіть дані платежу. Зокрема, необхідну суму.
- Вкажіть карткові дані. Вони необхідні, щоб ви здійснили оплату в онлайн-режимі.
- Підтвердіть платіж.
Увесь процес триває кілька хвилин.
Найпоширеніші запитання
Нові умови нарахування штрафів і їхнього погашення набули чинності 1 червня 2020 року. Що важливо знати водіям? Дізнайтеся відповіді на найпоширеніші питання.
Що буде якщо не сплатити штраф поліції?
Вчасно не сплачені штрафи передають до виконавчої служби. Це збільшує витрати на погашення заборгованості перед державою.
Всього на добровільну сплату порушення передбачено 15 днів з моменту фіксації. Оскаржити його можливо лише в перші 10 діб.
У разі несплати починається примусове стягнення:
- Покриття витрат держави;
- Оплата заборгованості у подвійному розмірі.
Пристави мають право залучити багато механізмів: прийти додому, накласти арешти на зарплату, банківські рахунки, автомобіль та навіть на нерухоме майно або його частину.
Арештований транспорт можуть конфіскувати та відправити на штрафмайданчик. Це також потягне за собою додаткові витрати.
Чи можна оплатити штраф зі знижкою 50%?
Сплатити штраф необхідно у 15 діб з його отримання, включаючи день вручення. Для знижки 50% слід погасити квитанцію у перші 10 днів.
Умови пільгової оплати не розповсюджуються на протоколи виписані поліціянтами, а тільки на порушення, зафіксовані камерами.
Наприклад, штраф за порушення правил проїзду перехресть складає 510 гривень. При сплаті протягом 10 діб необхідно переказати на рахунок державних органів 255 гривень.
Чи можна оплатити штраф частинами?
Наразі нам невідомо про таку можливість. Ми рекомендуємо не затримувати внесення платежу, щоб уникнути блокування всіх коштів на банківському рахунку. Якщо у вас немає можливості погасити борг за 10 днів для отримання 50% знижки, намагайтеся здійснити процедуру до закінчення 30-денного терміну. Важлива перевага при оплаті онлайн на сайті iPay.ua — гроші зараховуються миттєво. Це дуже зручно, якщо до кінця періоду погашення залишився 1 день.
Як перевірити оплату штрафу?
Після успішної оплати через сервіс онлайн-платежів iPay.ua перевірте, чи анульований борг, на одному з державних сайтів або в спеціальному додатку:
- на сайті МВС — в електронному кабінеті водія або безпосередньо на сайті;
- у додатку "Штрафи ПДР", розробленому МВС;
- у телеграм-боті з відповідною назвою.
Якщо штрафів немає, буде вказана відповідна фраза. Наприклад: "Відсутні дані про адміністративні правопорушення".
Також на iPay.ua ви можете скористатися послугами: